Szkolenia i konferencje:

Doradztwo biznesowe

Doradztwo Biznesowe to unikalny na rynku pakiet usług kompleksowego doradztwa finansowego, biznesowego, konsultingowego oraz szkoleniowego, skierowany do osób indywidualnych, a w szególności do przedsiębiorstw produkcyjnych zarówno prywatnych jak i państwowych, przedsiębiorstw usługowych, przedsiębiorstw handlowych, spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperów, administracji samorządowej, organizacji społecznych i politycznych, lokalnych mediów (prasy, radia, telewizji).

 

Pomagamy przedsiębiorcom na każdym etapie prowadzenia działalności od rozpoczęcia działalności gospodarczej poprzez etapy rozwoju firmy, bieżącą działalność, aż do osiągnięcia ugruntowanej pozycji na rynku i rozwiązywaniu problemów.

 

Nasi Doradcy oraz Partnerzy Biznesowi posiadają szeroką wiedzę na temat rozwiązań podatkowo-księgowych, rynku kredytowego, inwestycyjnego, nieruchomości, ubezpieczeniowego, prawnego, a także innych ważnych aspektów Państwa prywatnych finansów oraz prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Naszym zadaniem jest komponowanie najkorzystniejszych rozwiązań, dopasowanych do Państwa oczekiwań osobistych i biznesowych.

 

W Państwa obsługę wkładamy całą naszą energię, kunszt i talent. Z jednej strony nieustannie sięgamy do korzeni i tradycji świata finansów, bazując na sprawdzonych metodach. Z drugiej - twórczo podchodzimy do każdego zlecenia, aranżując na bieżąco nowe, najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania.

 

Współpracujemy z wiodącymi instytucjami: bankami, towarzystwami funduszy inwestycyjnych, kancelariami prawnymi i brokerskimi, asset management, firmami doradztwa podatkowego, firmami doradztwa unijnego, agencjami nieruchomości, autoryzowanymi partnerami rynku newconnect, domami maklerskimi i wieloma innymi.

 

Gama atrakcyjnych rozwiązań finansowych i biznesowych, odpowiedni ton komunikacji z Klientem i energiczne tempo wykonywania powierzonych nam zadań są mottem naszych działań!

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego i Przedsiębiorczości
32 – 065 Krzeszowice, Tenczynek, Ul. Na Grobli 42
NIP: 628 – 221 – 57 – 42 REGON: 120984029
KRS: 0000333984, Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Nr konta: BNP 35 1600 1013 1887 6139 2000 0001
Start  |  O nas  |  Kontakt  |  Konsultanci  |  Trenerzy  |  Publikacje  |  Polityka prywatności  |  Partnerzy  |  Poleć nas
Copyright 2009-2021 FIRRiP, developed by  305 Studio